Munková, Zoufalý a partneři

Munková, Zoufalý a partneřiAdvokátní kancelář Praha poskytuje služby v oblasti obchodní právo a občanské právo. JUDr. Zoufalý je vedoucím autorem známé právní publikace Velká kniha smluvních vzorů.

Webové stránky přední pražské advokátní kanceláře postavené na klíč. Rejstřík právních výrazů, právní vzory ke ztažení. Požadavek obsluhy právních hesel a publikací pomocí redakčního systému. Optimalizace.Po pouhém týdnu od spuštění webu (červen 06) se stránky vyhouply na 4. místo důležité klíčové fráze "advokátní kanceláře Praha" na Seznamu z téměř 30 tisíc výsledků.

URL: Munková, Zoufalý a partneři

Spuštěno: 06/2006
Web na klíč
Ohlasy
„Oceňuji zejména rychlost reakce na naše požadavky, snahu doporučit opravdu to nejvhodnější řešení i s výhledem do budoucnosti. Profesionální přístup u této společnosti je naprostou samozřejmostí.” říká Mgr. Simona Žáková, jednatelka spol. Zlatá rybka - zážitky, s.r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk