Wellness Hotel Jasná Chopok**** Slovensko

Wellness Hotel Jasná Chopok**** SlovenskoOblíbený a vyhledávaný wellness hotel na Slovensku, který byl v žebříčku hodnocení TREND TOP hotely a restaurace pro rok 2012 ohodnocen jako nejlepší čtyřhvězdičkový hotel na Slovensku a zároveň získal 1. místo i v kategorii "Hotely vhodné pro rodiny s dětmi".

Pro hotel v Jasné, který poskytuje ubytování v Nízkých Tatrách a jeho předností jsou wellness pobyty na Slovensku, jsme vytvořili webové stránky na dodané grafické šabloně s redakčním systémem CMS Svist 21 a optimalizací SEO.

Spuštěno: 08/2012
Web na klíč
Ohlasy
„Profesionální přístup a milé vystupování, dobré rady s pochopením pro problematiku. To vše vede k rapidně se zvedající návštěvnosti našich stránek a k jejich úspěšnosti.” říká Martina Garová, jednatelka a majitelka GOLDING TRAVEL s.r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk